• Alaçatı Otel | Alaçatı Otelleri
  • La VELA Butik Otel Alaçatı
  • İSTANBUL PANSİYON | ÇEŞME İZMİR
  • Çeşme Pansiyonları. İSTANBUL Pansiyon
  • ÇİPRİKA Pansiyon Alaçatı'daki Eviniz
  • KUAFÖR KADİR | ALAÇATI
  • Atatürk Bulvarı No:31/B ALAÇATI 0232.7169335
 • https://www.facebook.com/pages/Ala%C3%A7at%C4%B1-Otelleri-Alacatisitesicom/535978739764757
ALAÇATI REHBERİ
Bumerang Üyesi
Alaçatı Sevenler Kulübü

Site Haritası
Alaçatı Weather

ANASAYFA


     LA VELA BUTİK HOTEL ALAÇATI | Alaçatı BUTİK Otelleri

   
İşletmeci : Bertan Uzunyerliler
Alaçatı
Alaçatı Butik Otelleri. La Vela Butik Otel
 REZERVASYON        Detaylar ve Fotoğralar
 
 
Detaylar ve Fotoğralar
LA VELA HOTEL ALAÇATI | Alaçatı Butik Otelleri

www.alacatilavela.com

Yeni Mecidiye Mahallesi 3024 Sokak No:13 Alaçatı İZMİR

Tel:>>  02327160808

Alaçatı Çeşme İZMİR



Biz de Alaçatı’ya aşık olanlardanız, burada kendi butik otelimize sahip olma rüyası ile İsviçre’yi terk edip Yaklaşık 9 ay süren inşaatımız süresince, inşaatın başından neredeyse hiç ayrılmayarak rüyamızı gerçekleştirdik.

Sonunda eski taş, beyaz köy sıvası ve ahşap gibi doğal malzemelerden oluşan, olağanüstü güzellikte bir bina yaptık.

Tüm malzemeleri kendimiz temin etmekle beraber, bunların kalitesine ve estetiğine çok önem verdik. En küçük detayı dahi tarafımızdan düşünülmüş olup, binaya uygun olarak adapte edilmiştir.  Buna; rüzgarı, sahili, denizi ve güneşi temsil eden La Vela logomuz da dahildir. Her şey iyi izole edilmiş olup, ısıtma ve soğutma sistemimizi de, doğayı düşündüğümüz için, havadan ısı pompası ile çalışan yerden ısıtma ve serinletme sistemli odalarımızda fan coil üniteleri ile sağladık.

La Vela Otel Alaçatı merkezden yaklaşık 4 dakikalık yürüyüş mesafesinde olup, araçlarıyla gelen konuklarımız için hemen otelimizin önünde tüm misafirlerimize yetecek kapasitede oto parkımız mevcuttur. Otobüs ile seyahat eden misafirlerimizi, önceden bildirmeleri durumunda Alaçatı Otobüs Terminalinden karşılamaktayız. Girişte sizi küçük hoş geldiniz masamız ile içerisinde köy şöminemiz bulunan lobimiz karşılamaktadır. Hemen buradan havuzumuza ve tropik bahçemize göz atabilirsiniz.

İkimizde turizmden gelmekteyiz, bu yüzden size kendinizi şımartmak ve en az bizim kadar bu kasabadan büyülenme imkanı sunmak istiyoruz. Konuklarımıza yaratmış olduğumuz çevre, sizi rutin günlük yaşantı ve telaşlarınızdan uzaklaştırmak, yeniden güç kazanmak ve nefes almak için, mükemmel bir ortamdır.

Because we fell in love with this place so much we have followed our dream to build our own boutique hotel and have decided to leave Switzerland. Throughout the entire construction period , which took about 9 months,  we have been always on the side. Our dream came true and we have created a beautiful building, built mainly of local natural materials like old stone, white village chalk plaster and wood.  All materials were chosen carefully by us directly. We placed big value on their quality and look. Each little detail was thought carefully over to match the local architecture as well as our brand, which reflects wind, beach, sea and sun. Also the environmental aspect is an important point for us. Therefore everything is carefully constructed an very well isolated. We work with under floor heating and cooling system which functions with an air pump.

The hotel La Vela is only a 4 minutes walking distance from the center of Alaçatı. There are enough parking lots for our guests, directly in front of our hotel, free of charge. Our little welcome table and a cozy lounge with a village fire place awaits you at the entrance. Even from here you can enjoy your first view at our pool and tropical garden.

Since we are both from the tourism industry, we want to welcome you personally and give you the possibility, to let yourself be enchanted by this village. We have created for our guests the perfect  atmosphere, to take a time-out from your everday's life and to collect new power and inspirations.

 
LA VELA HOTEL ALAÇATI | Alaçatı Köyiçi Otelleri

---------------------------------------------------------
Mesajlar;

İsim : ercan akbay
E-Mail : erakbay@gmail.com
Telefon :
Mesaj : hayırlısı olsun kardeşim ALLAH utandırmasın

-----------------------------
İsim : ayşe demirtaş
E-Mail : aykirisevda@hotmail.com
Telefon : 
Mesaj : fiyat bilgisi almak istiyorum
------

İsim : nazmiye yildiz
E-Mail : nazmiye.yildiz@me.com
Telefon : 
Mesaj : önce kendimi tanitayim 1983 den beri CH deyim yaz tatilleri Alacati da evli iki büyük cocugum var . Sizinle mutlak tanismak isteriz . Ilk tv ch de izledim cok guzel olmus müsteriniz boooooooool olsun . 


 
 
YORUM ve TALEP
İsim
KİŞİ SAYISI
E-Mail
Telefon
İl
Adres
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
Mesajınız