• Alaçatı Otel | Alaçatı Otelleri
  • La VELA Butik Otel Alaçatı
  • İSTANBUL PANSİYON | ÇEŞME İZMİR
  • Çeşme Pansiyonları. İSTANBUL Pansiyon
  • ÇİPRİKA Pansiyon Alaçatı'daki Eviniz
  • KUAFÖR KADİR | ALAÇATI
  • Atatürk Bulvarı No:31/B ALAÇATI 0232.7169335
 • https://www.facebook.com/pages/Ala%C3%A7at%C4%B1-Otelleri-Alacatisitesicom/535978739764757
ALAÇATI REHBERİ
Bumerang Üyesi
Alaçatı Sevenler Kulübü

Site Haritası
Alaçatı Weather
2015 Alaçatı Ot Festivalinde Stand Açma Şartları Nelerdir?

2015 Alaçatı Ot Festivalinde Stand Açma Şartları Nelerdir?

2015 Alaçatı Ot Festivalinde Stand Açma Şartları; Çeşme ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak. Festival temasına uymak. Süresi içinde Alaçatı Sanat ve Kültür Derneği'ne başvuruda bulunmak. Formlardaki tüm koşulları kabul etmek.

ALAÇATI SİTESİ.COM 17-02-2015

Alaçatı Ot Festivalinde stant almak isteyen kişiler;

01 Eylül 2014 tarihi öncesi Çeşme Belediyesi İlçe sınırları içerisinde ikamet ettiğini "Adres Bilgi Formu" ile belgelemelidir.
Stant kayıtları, 14 Şubat tan, 28 Şubat 2015 günü mesai bitimine kadar her gün, 11:00-16:00 saatleri arasında Alaçatı Sanat ve Kültür Derneği ofisinde yapılacaktır.
28 Şubat 2015 tarihi itibariyle stand kayıtları tamamlanmış sayılacaktır.
Stantlar, 27 - 29 Mart 2015 tarihleri arasında, (Cuma, Cumartesi ve Pazar) adına tahsis yapılan kişi tarafından her gün. 10:00 - 18:00 saatleri arasında hizmete açık tutulacaktır.

Stant başvurularının şahsen yapılması gerekmektedir.

Yiyecek, içecek ve hediyelik eşya satış standları için geçerli olan genel koşullar:

Stantlarda satışa sunulan yiyecek ve içeceklerin tümünün ev yapımı olması ve ürünlerin hazırlanmasında yenilebilen otların kullanılması gerekmektedir.
Ürünlerin yapımı ve sunumunda hijyen koşullarına uyulması esastır.
Bu koşullara uygun olmayan veya hazır ürünlerin satıldığı standlar, yapılacak denetimlerde tespit edilmesi halinde, tahsis iptal edilecektir.

Hediyelik eşya satış standları için geçerli olacak genel koşullar:

Stantlarda satışa sunulan her türlü hediyelik, dekoratif ve sanatsal ürünlerin el yapımı ve ürünlerin "ot" temalı olması esastır.

Bu şartlara uygun olmayan veya hazır ürünlerin satıldığı standların yapılacak denetimlerde tespit edilmesi halinde, tahsis iptal edilecektir.

Ot satış standları için geçerli olacak genel koşullar:
Stantlarda taze ve yarımadada yetişen yenilebilir otlar satılacaktır.
Her ot satış standı için tahsis edilen alan, 6 metre karedir. Standlar komitenin belirlediği yere, tahsis sahiplerince kurulacaktır.
Bu koşullara uygun olmayan veya hazır ürünlerin satıldığı standların, yapılacak denetimlerde tespit edilmesi halinde, tahsis iptal edilecektir.

26 -29 Mart 2015 6. Alaçatı Ot Festivali Yiyecek içecek Satış Standı Başvuru Formu
Stant No: Cep Telefonu : Başvuru Sahibin Adı ve Soyadı: İkamet Adresi: Ev Telefon : E-posta adresi:

Yiyecek ve içecek standları için geçerli olacak genel şartlar:
Stantlarda sunulan yiyecek ve içeceklerin tümünün ev yapımı olması ve ürünlerin hazırlanmasında yenilebilen otların kullanılması gerekmektedir. Ürünlerin yapım ve sunumunda hijyen koşullarına uyulması esastır.
Bu koşullara uygun olmayan veya hazır ürünlerin satıldığı standlar. komite tarafından yapılacak denetimlerde tespit edilmesi halinde, tahsis iptal edilecektir.
Bu sözleşmeyi imzalamanız ile birlikte aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız: 27 - 28 - 29 Mart 2015 tarihlerinde, kayıt sırasında adıma tahsis olunan, numaralı standın başında her gün. 10:00 -18:00 saatleri arasında bizzat bulunmayı, Standart ölçülerde verilecek masaya (stand) ek yapmayacağımı, Komite tarafından belirlenen standın kurulum yerini değiştirmeyeceğimi.
Stand alanında herhangi bir elektrikli, tüplü ısıtıcı veya pişirici vb. bir cihaz bulundurmayacağımı, Masa (stand) ile birlikte tarafıma teslim edilecek olan masa örtüsü ile masanın üzerini örtmeyi, fotoğraflı isimli yaka kartını görülecek şekilde boynuma takmayı ve festival logolu önlüğü belirtilen tarih ve saatlerde üzerimde taşımayı,
27 Mart 2015 tarihinde, sabah saat 09:00'da, tarafıma tahsis olunan, standın başında bulunmayı ve yukarıda belirtilen malzemeleri teslim almayı, 29 Mart 2015, Pazar günü 17:00-19:00 saatleri arasında tarafıma zimmetlenen (stand) masa ve şemsiyeyi, imza mukabilinde Alaçatı Amfi Tiyatro önünde kurulacak toplama noktasında, yetkililere teslim etmeyi, Taahhüt ederim.
Adı ve Soyadı: Tarih ve İmza: Stand kaydı için gerekli evraklar: 2 adet vesikalık fotoğraf Nüfus Cüzdanı Fotokopisi İlçe Nüfus Müdürlüğünden alınacak "Adres Bilgi Kayıt Föyü İkametgah Belgesi.
Yukarıda belirtilen evrakların stand başvurusu anında eksik olması durumunda kayıt yapılamayacaktır.


  
6350 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın