• Alaçatı Otel | Alaçatı Otelleri
  • La VELA Butik Otel Alaçatı
  • İSTANBUL PANSİYON | ÇEŞME İZMİR
  • Çeşme Pansiyonları. İSTANBUL Pansiyon
  • ÇİPRİKA Pansiyon Alaçatı'daki Eviniz
  • KUAFÖR KADİR | ALAÇATI
  • Atatürk Bulvarı No:31/B ALAÇATI 0232.7169335
 • https://www.facebook.com/pages/Ala%C3%A7at%C4%B1-Otelleri-Alacatisitesicom/535978739764757
ALAÇATI REHBERİ
Bumerang Üyesi
Alaçatı Sevenler Kulübü

Site Haritası
Alaçatı Weather
Bedri Serter; İzmir'deki En Büyük Miting Olacak..

Bedri Serter; İzmir'deki En Büyük Miting Olacak..

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığı, bir siyasi partinin şimdiye kadar İzmir’de yapmış olduğu en büyük mitingi yapmaya hazırlanıyor.

ALAÇATISİTESİ.COM 29-05-2015

CHP İzmir, 30 Mayıs Cumartesi günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla, saat 17.00 da Gündoğdu meydanında gerçekleştirilecek olan İzmir Mitingine iddialı hazırlanıyor. Mitingle ilgili duyuruları 15 gün önceden başlatan CHP İzmir İl Başkanlığı, mitingin İzmir’de yapılmış en büyük siyasi parti mitingi olacağı konusunda iddialı.

SERTER, SADECE CHP MİTİNGİ DEĞİL

Mitingle ilgili açıklamalarda bulunan CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter, Bu mitingi sadece CHP’nin mitingi olarak düşünmüyoruz. Bu miting “Artık yeter” diyen tüm İzmirlilerin mitingi olacak” dedi. Serter sözlerini şöyle sürdürdü.

“ARTIK YETER” DİYEN HERKESİ BEKLİYORUZ

Öyle bir miting düşünün ki, 13 yıldır baskıdan, ayrımcılıktan, yoksulluktan, işsizlikten, sömürülmekten bıkmış ev hanımlarından, öğrencilere, İşçilerden İşsizlere, gençlerden emeklilere kadar herkes sesini duyurabilecek. Yaşadığımız bu güzel kente İzmir’imize hakaretler yağdıran, yatırımları sadece seçim zamanı hatırlayan, bu halkı Tomalarla, biber gazlarıyla susturmaya çalışan AKP zihniyetine “Artık Yeter” diyecek herkes, 30 Mayıs’ta Gündogdu meydanında buluşacak. İzmir’de yapılmış en büyük parti mitingine imza atmaya kararlıyız. Bu miting sadece Cumhuriyet Halk Partisinin değil, tüm İzmirlilerin mitingi olacak. İzmir’in dört bir yanından vatandaşlarımızın bu mitinge akın edeceğine inanıyorum. Bizlerde onları en iyi şekilde ağırlayacağız. Yüzbinlerce İzmirli ile 30 Mayıs’ta yolsuzluktan, adaletsizlikten ve yoksulluktan kurtuluşumuzu kutlayacağız. Yaşanabilir bir Türkiye’yi İzmir’den kuracağız. CHP’li olsun olmasın, ülkemizin gidişatından rahatsız olan, çocuğuna iş bulamayan, hukuksuzluktan şikayetçi olan ve artık yeter diyen tüm halkımızı, 30 Mayıs’ta Gündoğdu meydanına bekliyoruz. İzmir için yeni bir tarih yazılırken tüm halkımızı bu anlara şahit olmaları için mitingimize davet ediyoruz.

İZMİR CHP İKTİDARININ MERKEZİ OLACAK

Kemal Kılıçdaroğlu’nun 8 Haziran’dan itibaren İzmir milletvekili olacağını hatırlatan Serter, “İnanıyoruz ki, Sayın Genel Başkanımız sadece İzmir’den milletvekili olarak değil, Başbakan olarak Ankara’ya gidecek. İzmir’e Başbakan çıkartmak yakışır ve İzmirli de Başbakanına önce 30 Mayıs’ta mitingde sahip çıkacaktır. CHP’nin iktidarı ve İzmir’den çıkacak Başbakanla İzmir CHP iktidarının merkezi olacaktır. Yıllardır malum zihniyete karşı dimdik bir duruş sergileyen İzmir, hakkettiği yere böylece kavuşacaktır” dedi.

1 MİLYON KİŞİYE CEPTEN DAVET

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığı miting duyurusu için 250 bin broşür, 100 bin renkli döviz, 50 bin afiş, 15 bin ayaklı raket kullanırken, İl Başkanı Bedri Serter’in sesiyle, yaklaşık 1 milyon İzmirliye cep telefonlarından ulaşıp mitinge davet etti.

  
2646 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın