• Alaçatı Otel | Alaçatı Otelleri
  • La VELA Butik Otel Alaçatı
  • İSTANBUL PANSİYON | ÇEŞME İZMİR
  • Çeşme Pansiyonları. İSTANBUL Pansiyon
  • ALAÇATI TAŞÇI | www.alacatitasci.com
  • Alaçatı Taşı, Alaçatı Taş Ustası, Alaçatı Taş Ev İnşaatı
  • ÇİPRİKA Pansiyon Alaçatı'daki Eviniz
  • KUAFÖR KADİR | ALAÇATI
  • Atatürk Bulvarı No:31/B ALAÇATI 0232.7169335
 • https://www.facebook.com/pages/Ala%C3%A7at%C4%B1-Otelleri-Alacatisitesicom/535978739764757
ALAÇATI REHBERİ
Bumerang Üyesi
Alaçatı Sevenler Kulübü

Site Haritası
Alaçatı Weather

ANASAYFA


     ÇAĞLA KUBAT Windsurf Academy Alaçatı

   
Alaçatı
Çağla Kubat Windsurf Academy Alaçatı Çeşme Turkey
 REZERVASYON        Detaylar ve Fotoğralar
 
 
Detaylar ve Fotoğralar

www.caglakubatwindsurf.com

ÇAĞLA KUBAT Windsurf Academy Alaçatı

Akçakaya Mevkii Liman Karşısı
Alaçatı - Çeşme - İZMİR

>>  05496353035Çağla Kubat Windsurf Academy, windsurf sporunu hızlı, kolay ve güvenilir, şekilde öğrenebileceğiniz muhteşem Alaçatı Körfezinin en ideal yeri olan Orsa tarafında bulunmaktadır. Okulumuzdaki üst düzey eğitim ve sıcak ortam, doğal güzellikler ile birleşince windsurf öğrenmek çok kolay, güvenli aynı zamanda da eğlenceli olacaktır. Bırakın size hayatınız boyunca keyifle yapabileceğiniz bu sporu öğretelim. 2011 Mayıs Ayı sonunda açılan okulumuzun sizlerle birlikte suda ve karada keyfini çıkarmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Çağla Kubat Windsurf Academy'de, biz yeni başlayanlar, orta gelişmiş ve hatta profesyonel düzey denizciler için üst düzey eğitimi vermeyi hedefliyoruz. Bizim deneyimli eğitmenler biz her düzeyde öğrenme süreci, hızlı, kolay ve eğlenceli bir hale getirmek istiyoruz. Biz de sporun en prestijli markalarından ikisi, Kuzey Yelkenler ve Sancak kaliteli ekipman kiralama fırsatı sunuyoruz. Ayrıca biz sporu öğrenmek ve eğlenceli, güvenli bir ortamda becerilerini geliştirmek ve aynı zamanda yarış deneyimi veya özlemleri, gerekli olan küçük çocuklar için fırsat sağlamak için Yaz Kampları sunarak spor sevinçleri katılmak için çocuklarını ilham istiyorum geleceğin şampiyonları yaratmak için eğitim. Sonuçta biz rüzgar sörfü sporuna mümkün olduğunca çok insanı tanıtmak ve bir ömür boyu genç ve yaşlı tarafından izlenebilir bir sağlıklı, dinamik sporu zevk için onlara beceri ilham istiyorum.

Çağla Kubat Windsurf Academy'de acemiler, orta seviye, ileri seviye ve hatta profesyoneller için bile eğitim sağlanabilecektir. Okulumuzun en önemli amaçlarından biri windsurf sporunu olabildiğince çok kişiyle tanıştırabilmek ve genç-yaşlı farketmeksizin, bu dinamik, sağlık dolu sporu tüm hayatları boyunca keyifle yapabilmeleri için gerekli olan becerileri aşılamaktır. Amacımız hem suda hemde Alaçatı koyuna nazır okulumuzda olabildiğince keyifli vakit geçirebilmektir. Alaçatı’nın bize verdiği doğal güzelliklerinin keyfini çıkarırken, sağladığımız dengeli aktivite programı ile sizlere sağlıklı ve atletik deneyimler sunacağız.

Çağla Kubat: Mühendislik okuduğu yıllarda tanıştığı windsurf sporu, Çağla'nın kısa sürede en büyük tutkusu haline gelmiş ve ona hep ilham kaynağı olmuştur. Türkiye, O'nu yer aldığı dizi ve tv programlarıyla tanımış olsa da, O Türkiye ve dünyada senelerdir kendi imkanlarıyla yarışan başarılı bir sporcudur. Şimdi ise daha çok insanın bu spora gönül vermesini sağlamak, deneyimlerini gençlere aktarmak arzusundadır. Çağla Kubat Windsurf Academy  kişilere sağlıklı yaşamanın sırlarını aşılamak, ülkemizin bize sağladığı eşşiz doğal güzelliklerinin keyfini çıkarmak ve onun bu spora olan tutkusunu sizlerle paylaşmak amacıyla kurulmuştur.

Jimmy Diaz: Dünya Profesyonel Windsurf Ligi(PWA)’nin en iyi 10 Slalom sörfçüsünden biridir. Olimpik, Formula ve Slalom Sınıflarında 20 yılı aşkın süredir yarışmaktadır.1992 yılında ülkesi Virgin Adaları’nı Barcelona Olimpiyatları’nda temsil etmiştir. Senelerdir NeilPryde, NorthSails ve Starboard gibi en üst seviye sörf malzemelerinin tasarım ve test aşamasında  görev almaktadır. 5 senedir PWA’in başkanlığını yaparak, turun dünyada daha çok ülkeye yayılması ve mevcut yarışların başarıyla gerçekleştirilmesi için yoğun çalışmalarını sürdürmektedir. Ortak olduğu Çağla Kubat Windsurf Academy’de Çağla Kubat’ın en büyük destekçisidir.

 
 
YORUM ve TALEP
İsim
KİŞİ SAYISI
E-Mail
Telefon
İl
Adres
GİRİŞ TARİHİ
ÇIKIŞ TARİHİ
Mesajınız